Primenet

Технічна підтримка:
(048) 705-34-54
(096) 885-35-26 
з 9.00 до 21.00 (без вихідних)

Абонентський відділ:
(093) 881-75-36
з 9.00 до 18.00 (в будні дні)

Загружаем курси валют от minfin.com.ua
Про компанію

Тепер Ви маєте вибір! Ви можете користуватися якісним та комфортним Інтернетом від Prime@Net!

PrimeNet – оператор зв’язку, спрямований на максимально якісні та зручні послуги. Ми прагнемо впроваджувати інноваційні додаткові послуги, роблячи Інтернет ще комфортнішим для Вас, наших користувачів.

Чому Вам варто вибрати компанію Prime@Net?

Наша компанія на ринку понад 10 років і пережила ряд трансформацій і всі ці зміни відбувалися тільки для одного – надати максимально якісні послуги на ринку телекомунікацій своїм клієнтам, при цьому отримувати прибуток за допомогою якого відбуватиметься розвиток та модернізація мережі, а також у нашій команді будуть висококласні спеціалісти… Пройшовши цей шлях ми стали технологічними та поворотними на телеком ринку, придбавши велику кількість партнерів і отримавши прямі канали зв’язку в найбільші DATA центри нашої країни. За останні кілька років ми технологічно трансформували компанію та отримали подяку від наших клієнтів у вигляді їхнього комфортного користування нашими послугами! Ми завжди раді новим клієнтам і ніколи не забуваємо про чинних!

Наша Місія:

Ми дбаємо про репутацію нашої компанії та робимо акцент на високих стандартах ведення бізнесу, системному підході до розвитку компанії та високому рівні професіоналізму наших співробітників. Примножуючи найкращі традиції командної роботи, ми створюємо історію нашої компанії, якою пишатимуться її співробітники.

Ми віримо, що застосування інноваційних технологій та орієнтація на якісний сервіс дозволять нам створювати послуги, що задовольняють потреби людей, та передбачати їх майбутні бажання!

Наші переваги:

 • З нами ви отримаєте швидкісний безлімітний Інтернет;
 • Ми маємо вигідні тарифні плани;
 • Підключитися до ТОВ “ПРАЙМ-НЕТ” можна не виходячи з дому.
  Достатньо зателефонувати 705-34-54 або заповнити заявку на сайті;
 • Ми підключимо вас до мережі у зручний для вас час та день;
 • Ми використовуємо власну волоконно-оптичну мережу.
 • В Особистому кабінеті ви можете перебуваючи вдома перевірити стан рахунку, змінити тарифний план, замовити послуги та багато іншого;
 • Наші акції дозволять вам підключитися на ще вигідніших умовах та постійно отримувати подарунки;
 • Вам представлений широкий перелік способів оплати послуг з мінімальною комісією;
 • Наші додаткові послуги створять ще більше комфорту вам та вашим близьким.

Наші нагороди:

Scroll Up